W tej chwili funkcjonuje ponad 200 systemów obróbki powietrza zrealizowanych przez zespół CPI. W przypadku wentylacji są to instalacje o wydatku do 100 000 m³/h, natomiast z zakresu klimatyzacji i chłodnictwa są to instalacje o mocy chłodniczej do 1 MW.

Do tej pory realizowaliśmy inwestycje między innymi dla:

ADM Czernin

ADM CZERNIN Sp. z o.o. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji chłodniczej dla procesów produkcyjnych, hal magazynowych oraz wentylacji pomieszczeń produkcyjnych.


ANIMEX S.A. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń produkcyjnych, w ZP Morliny.

ANIMEX FOODS K1 Sp. z o.o. - modernizacja instalacji wentylacji pomieszczeń produkcyjnych w ZP Animex K1 w Kutnie.

ANIMEX FOODS K3 Sp. z o.o. - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń produkcyjnych, socjalnych i biurowych w Ubojni Drobiu Animex K3 w miejscowości Koryta gm. Daszyna.

ANIMEX FOODS K4 Sp. z o.o. - modernizacja instalacji wentylacji pomieszczeń ubojni trzody Animex K4 w Kutnie.


BM KWIDZYN Sp. z o.o. -  projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji linii produkcyjnych oraz remonty i uruchomienia układów chłodzenia linii produkcyjnych.


CENTRUM RATOWNICTWA MEDYCZNO - POŻARNICZEGO W DOBIEGNIEWIE - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji obiektu.


CHŁODEX Sp.J. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji chłodniczej oraz wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń dla zakładu w Gnieźnie.


DIL SUROWCE WTÓRNE Sp. z o.o. Sp. komandytowa - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji hal produkcyjnych oraz pomieszczeń socjalno-biurowych dla obiektu w Rybarzowicach.


DOWÓDZTWO MARYNARKI WOJENNEJ RP - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji klimatyzacyjnych pomieszczeń biurowych.


ELSTAR FATS Sp. z o.o. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji chłodniczej dla procesów produkcyjnych oraz hal magazynowych.


GDDKIA ODDZIAŁ W OLSZTYNIE - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń biurowych.


GMINA BOBRÓWKO - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji hali sportowej w Bobrówku.


GMINA MORĄG - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji obiektu „Pływalnia Morąska Perła”.


GMINA MORĄG - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Łącznie.


GMINA NOWE n/Wisłą - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji klimatyzacji Urzędu Gminy.


GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW "POLGRUD" Sp. z o.o - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji chłodniczej magazynów przechowalniczych warzyw i owoców.


HANZA PAŁAC WELLNESS & SPA **** - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji obiektu.


HOTEL MARUSZA *** - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji obiektu. 


HOTEL RUDNIK *** - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji obiektu.


HOTEL, RESTAURACJA RAD *** -  projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa obiektu.


HOTEL, RESTAURACJA, MARINA PORT 110 *** - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa obiektu.


JEDNOSTKA RATOWNICZO - GAŚNICZA PSP nr 1 w GORZOWIE WLKP. -  dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji obiektu.


JERONIMO MARTINS POLSKA SA - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji hal magazynowych, pomieszczeń technicznych oraz klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń socjalno- biurowych dla Centrum Dystrybucyjnego w Białym Borze pod Grudziądzem.


KMJ SIMPLE - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji restauracji „Loft” oraz „Kuchnia Pełna Smaku”.


LA RIVE S.A. - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji hal magazynowych, pomieszczeń technicznych oraz klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń socjalno- biurowych Zakładu Produkcyjnego w Grudziądzu.


LACTIMA Sp. z o.o. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji chłodniczych dla hal produkcyjnych i magazynowych w Zakładzie Produkcyjnym w Morągu


LEMIGO Zakład Produkcji Obuwia - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji klimatyzacji pomieszczeń biurowych.


LINODRÓB S.C. - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w pomieszczeniach produkcyjnych i socjalnych w Ubojni Drobiu w miejscowości Linowo gm. Świecie nad Osą.


MIASTO MALBORK - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji w Zespole Szkół nr 2  w Malborku.


MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY W OLSZTYNIE - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji Oddziału Ginekologiczno- położniczego szpitala.


MIEJSKIE WODOCIĄGI I OCZYSZCZALNIA Sp. z o.o. - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji budynku Centralnego Laboratorium w Grudziądzu.


MSU S.A. - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji hal produkcyjnych oraz systemu chłodzenia linii produkcyjnych wraz z systemem odzysku ciepła.


MUELLER FABRYKA ŚWIEC S.A. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji pomieszczeń laboratoryjnych wypalania świec.


NADLEŚNICTWO JEDWABNO -  dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji komfortu i precyzyjnej budynku nadleśnictwa.


NETTO Sp. z o.o. -  dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji marketu w Działdowie oraz Olsztynku.


OCETIX Sp. z o.o. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji chłodniczych oraz klimatyzacji pomieszczeń biurowych.


PBO BUDOPRZEM Sp. z o.o. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji w nowej kamienicy przy ul.1 maja w Olszynie.


PIWOWAR - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji oraz komór chłodniczych w obiektach, w Gdyni i Iławie.


PHU JAGR PLUS Sp. z o.o. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji chłodniczej hal magazynowych oraz klimatyzacji pomieszczeń biurowych.


PHU JAGR Sp. z o.o. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji chłodniczej dla procesów produkcyjnych, hal produkcyjnych i magazynowych oraz wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń produkcyjnych, oraz pomieszczeń biurowych.


POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacyjne i klimatyzacji Zakładu w Myślenicach.


PPH INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń produkcyjnych.


ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA Sp. z o.o. - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacyjnej i klimatyzacji Centrum Logistycznego w Grudziądzu.


SOUDAL Sp. z o.o. - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacyjnej i klimatyzacji Fabryki Soudal Manufacturing w Pionkach.


SZPITAL POWIATOWY W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM Sp. z o.o. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń Bloku Operacyjnego na poziomie I piętra.


TESCO (POLSKA) Sp. z o.o. - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji Extra Marketu w Łomży oraz Hipermarketu w Kościerzynie.


TOTAL-PACK Sp. z o.o. - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji mechanicznej na obiekcie KOSZARY PARK w Olsztynie


URZĄD MIASTA OLSZTYNA -  dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji budynku Rady Miasta Olsztyna.


WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI -  dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji budynku Wojewódzkiej Biblioteka Publiczna w Olsztynie.


WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA W GRUDZIĄDZU - instalacje chłodnicze, wentylacji i klimatyzacji obiektu.


ZAKŁAD ENERGETYCZY TORUŃ S.A. - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji klimatyzacyjnych pomieszczeń biurowych.


ZAKŁADY MIĘSNE NOVE - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji chłodniczych dla procesów produkcyjnych, pomieszczeń produkcyjnych oraz wentylacji pomieszczeń produkcyjnych.


ZAKŁADY MIĘSNE TADEUSZ GÓRSKI -  projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji chłodniczych pomieszczeń produkcyjnych

 

 


W chwili obecnej realizowane są inwestycje dla:

  • ANIMEX S.A. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń produkcyjnych, nowej linii produkcyjnej FESSMANN, w Zakładzie Produkcyjnym w Morlinach.
  • ADM CZERNIN Sp. z o.o. - projekt, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji dla pomieszczeń produkcyjnych strefy wysokiego ryzyka.
  • GMINA DYWITY - dostawa, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji na potrzeby rozbudowy Zespołu Szkół w Dywitach o przedszkole, szkołę oraz obserwatorium astronomiczne.