CPI Sp. z o.o. to firma prowadząca działalność na rynku związanym z obróbką powietrza, a w szczególności specjalizująca się w realizacji projektów inwestycyjnych oraz usług serwisowych z zakresu: wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.

Wykwalifikowany zespół inżynierski oraz bardzo dobra znajomość branży pozwala na oferowanie klientom kompleksowych rozwiązań systemów w całym zakresie cyklu inwestycyjnego, obejmującego koncepcję, projekt, produkcję, dostawę, montaż, uruchomienie i regulację oraz obsługę serwisową.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta zawsze staramy się, aby inwestowanie było rozsądne, a eksploatowanie systemów oszczędne.

Współpraca z klientami, otwartość i elastyczność w dostosowaniu się do ich potrzeb, wpływa na rozwój firmy umożliwiając tym samym oferowanie usług o coraz wyższej jakości oraz odpowiednim poziomie cen. Dlatego proponowane rozwiązania łączą nowoczesne technologie, doświadczenie oraz innowacyjność , aby klient otrzymał dokładnie to, co oczekuje w możliwie najwyższym standardzie.